Září 2014

S Besipem na Horní

30. září 2014 v 14:36 | Jiří Š., Nikola M.
Dne 5.9.2014 jsme byli na policejní akci. Zastavovali jsme s policisty vozidla. Dobří řidiči dostali :-) (smajlík) a k tomu dárek, špatní řidiči dostali :-( (smajlík), ale nedostali nic. Robin držel smajlíka :-(, Nikola M. držela smajlíka :-) a Jiří rozdával odměny. Bylo to moc zajímavé.

Další fotografie naleznete v galerii.

Dopravní hřiště

30. září 2014 v 14:30 | Daniel K.
První středu nového školního roku jsme zavítali na dopravní výchovu. Ve třídě jsme si zopakovali pár věcí z minula, a pak jsme jeli naostro. Psali jsme totiž zkušební test z DV.
A jdeme na kola, nasazujeme si helmy, připravujeme se…
Na dopravním hřišti jsme nejprve zkoušeli, jak umíme jezdit na kole přes domluvenou trasu. Sami jsme si vybrali vítěze, který vyhrál průkaz cyklisty. Víte, kdo jím byl? (Odpověď mi můžete napsat do komentářů.) Nakonec jsme si mohli volně jezdit po hřišti.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Logická olympiáda

19. září 2014 v 9:26 | p. uč. Dořičák
Děti, zkuste to!
Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.
Zde se můžete přihlásit: