Katalog Pillo

30. ledna 2014 v 10:36 | Daniel K.
Vítejte ve 4.A. Máme 26.11.2013 a 5. hodinu. Do třídy přichází ředitel časopisu Pillo pan Piere la Sches (čtěte Piere la Šé) a vysvětluje, že všechny zaměstnance vyhodil, a pokud mu nepomůžeme, časopis Pillo zkrachuje! Ale pokud bychom uspěli, obrazy by se dostaly do časopisu Pillo, do přílohy s názvem "A zima je tady!" Na některé dotazy reagoval asi takhle: "Vy jste teda kreativní, to je ale dobré!" + vysvětlení návrhu. 10 minut před zvoněním opustil třídu a abrakadabra… Přišel pan učitel a kreslilo se.

Den nato dorazil se zpožděním asi 3 minuty do 1. hodiny Piere la Sches, aby se podíval, co přijme a co ne. Návštěvu ředitele časopisu Pillo Piere la Sches přijmula i paní ředitelka. Úspěšně dopadli všichni a nikdo se nepropadl hanbou. Piere la Sches uznával pořádnou kreativitu a paní ředitelka taky.
A abych nezapomněl: slogan časopisu Pillo je… Já ho zapomněl! Napište mi ho do komentářů, jinak mě Piere la Sches praští rákoskou!

Přílohu časopisu Pillo si budete moct přečíst zdarma, ale Piere la Sches ještě nemá hotové číslo včetně přílohy, tak si prosím počkejte, než nám tu přílohu pošle!
Další foto najdete ve fotogalerii, ale začnete od konce a skončíte na začátku (pokud se necháte nachytat).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola.K. Nikola.K. | 10. března 2014 v 17:03 | Reagovat

To bylo vážně úžasné

2 Daniel K. Daniel K. | 22. května 2014 v 20:02 | Reagovat

Ne, ne, nejde to!!! Příloha nedošla, pane Piere!!!
No nic, nedá se nic dělat.

3 Daniel K. Daniel K. | 29. května 2014 v 19:55 | Reagovat

[2]: A ještě k tomu tam je chyba, pane Piere! IV.A se za vás může leda tak stydět! Ach jo, co se dá dělat? Teď už nic. Tak nic, jdu se nacvičit na HVP.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama