Prosinec 2013

Dopravní hřiště

18. prosince 2013 v 11:54 | Barbora K., Nikola M., Elizabeth K.
Jednoho dne jsme byli na dopravní výchově. Je to škola, kde jezdíme na kole a poznáváme dopravní značky. Nejdřív jsme byli ve třídě, kde jsme se učili. Druhou hodinu jsme měli jít ven na kola, jenže pršelo a tak jsme se báli, že nikam nepůjdeme. Ale třetí hodinu naštěstí přestalo pršet a tak jsme šli. Jezdili jsme po různých trasách, dokonce nám pustili semafory a byla to legrace. Myslím, že jsme se něco naučili.
Další fotografie naleznete v galerii.

Expedice Bělský les

13. prosince 2013 v 12:46 | Kamila V., Tereza M.
Jednoho dne jsme šli do Bělského lesa. Dostali jsme tři pracovní listy a plnili jsme různé úkoly. Hledali jsme stromy a jejich plody. Ve třídě jsme si ty plody stromů zasadili a teď čekáme, co nám vyroste!
Další fotografie naleznete v galerii.

Ekoaudit

13. prosince 2013 v 12:45 | p. uč. Dořičák
Naše škola se snaží, aby byla co nejšetrnější k naší Zemi. Podílíme se na tom i my! A protože jsme tentokráte zkoumali vodu na škole, domluvili jsme se i s kolegy ze 4.B. Ve skupinách jsme prošmejdili celou školu a vyptávali se pana školníka a dalších lidí, kteří by nám mohli pomoci z odpověďmi na naše otázky. Výsledky našeho výzkumu jsme představili ostatním.
Další fotografie naleznete ve fotogalerii

Evropský den jazyků

11. prosince 2013 v 13:10 | Jiří Š.
Evropský den jazyků jsme si připomněli 26.9.2013. Tento den se slaví v Evropě od r. 2001 a je mimořádný pro všechny ČECHY, ANGLIČANY I PRO CELOU EVROPU.
Den jazyků je výborný v tom, že se lidé naučí nová slovíčka a jiným zvykům. Pracovali jsme se slovníky. Překládali jsme si anglický text z interaktivní tabule.
Další fotografie naleznete v galerii.

Poznáváme houby

11. prosince 2013 v 13:02 | Tereza M.
Ve třídě jsme měli opravdické houby, které nám půjčila paní učitelka z přírodopisu. Ze školní knihovny jsme si půjčili atlasy hub a hledali jejich názvy. Potom jsme si nakreslili jednu houbu, napsali k ní zajímavost, kterou jsme se dozvěděli a představili ji ostatním.
Další fotografie naleznete v galerii.